Ukosowanie blach i rur

Wszystkie produkty > Ukosowanie blach i rur

Przenośne ukosowarki do blach i rur

Oferowane przez nas profesjonalne ukosowarki przeznaczone są do przygotowywania krawędzi elementów stalowych do spawania poprzez nadanie im wymaganych skosów spawalniczych. Sprawdzona i solidna konstrukcja czyni z naszych maszyn podstawowe i najpopularniejsze urządzenia do tego typu prac. 

Większość z oferowanych przez nas maszyn są maszynami przenośnymi. Mogą pracować zarówno w warunkach hali fabrycznej jak i w terenie, w znacznym stopniu eliminując kosztowną obróbkę na stacjonarnych frezarkach lub strugarkach. Nadmiar materiału jest usuwany poprzez proces klasycznego skrawania, co gwarantuje otrzymanie czystej powierzchni skosu, bez strefy wpływów cieplnych i zmian strukturalnych metalu, jak ma to miejsce przy cięciu palnikiem czy też ukosowaniu samojezdnymi ukosowarkami z dłutem obwiedniowym. Stosowane w naszych ukosowarkach głowice robocze z wymiennymi płytkami skrawającymi gwarantują precyzyjną i powtarzalną obróbkę, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów oferujemy trzy modele ukosowarek:

  • Najbardziej popularny na rynku model BM-20 PLUS. Doświadczenia zebrane w trakcje wieloletniej produkcji pozwoliły na dokonanie w nim modyfikacji mających na celu perfekcyjne dopasowanie tego modelu do oczekiwań użytkownika.
  • ABM-50 to najnowszy model ukosowarki samojezdnej. Powstał on w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów, którzy ukosują w dużych ilościach grubsze, dłuższe arkusze blach. Urządzenie to minimalizuje wysiłek operatorów do niezbędnego minimum.
  • Fazowarka BM-7 to najmniejsze urządzenie przeznaczone do załamywania krawędzi blach i wykonywania skosów przy niewielkiej szerokości.

Ukosowarki do blach

Ukosowarka do rur

Ukosowarki do rur

Facebook
YouTube
Instagram