fbpx

O nas

Automatyzacja i mechanizacja procesów spawalniczych, wiertarki elektromagnetyczne, ukosowarki do blach i rur

Jesteśmy firmą handlową działającą od 1991 roku. W tym czasie zbudowaliśmy silną, stabilną pozycję na rynku, a także zyskaliśmy bardzo duże doświadczenie, dzięki któremu możemy oferować swoim klientom nie tylko sprzęt, ale również szeroko pojęte doradztwo techniczne.

Firmy których sprzęt oferujemy zostały przez nas starannie wyselekcjonowane tak, aby do naszych klientów trafiał produkt najwyższej jakości. Specjalnością naszą jest obsługa kompleksowa, łącznie ze szkoleniami, serwisem i uruchomieniami oferowanego sprzętu u klienta. Dzięki temu, że dysponujemy własną bazą sprzętową możemy, na Państwa życzenie, dokonywać pokazów, udostępniać sprzęt do testów oraz go dzierżawić na bardzo korzystnych warunkach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów łatwego kontaktu z naszą firmą otworzyliśmy oddział w Katowicach, który posiada do dyspozycji podręczny magazyn i część wystawienniczą naszych produktów. Główna siedziba w Warszawie składa się z biura i 300m2 części magazynowej.

Zadaj pytanie

Wyślij wiadomość z kopią na mój adres email
Administratorem podanych danych osobowych jest to ZALCO Sp. z o.o. ul. Bażancia 43, 02-892 Warszawa. Wpisane dane osobowe w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu korespondencji służbowej. Więcej informacji w zakładce RODO. .