Źródła prądu serii SAXX

Orbitalne źródła prądu serii SAXX


Źródła te mogą współpracować zarówno z maszynami serii SX do spawania prefabrykacyjnego jak
i typowymi głowicami orbitalnymi SATO (otwarte), SATF i SXMF (zamknięte) oraz SATP-80X przeznaczonymi do spawania den sitowych. Wszystkie źródła posiadają w zestawie drukarkę, ekran dotykowy i automatyczną wstępną generację procedury spawania. Oprogramowanie w języku polskim.

Źródła serii SAXX są urządzeniami najnowszej generacji, które umożliwiają całkowite zaprogramowanie parametrów spawania i ich pełną kontrolę wraz z zapisem danych WPS (WPQR). Pamięć urządzenia posiada standardowo 200 programów. Użytkownik może pisać nowe programy od podstaw lub modyfikować stare. Ponadto można zapisywać i magazynować programy karcie SD lub pendriv’ie USB.

Po zakończeniu pracy można uzyskać wydruk rzeczywistych parametrów spawania oraz wybranego programu. Raporty spawania są tez zapisywane na zewnętrznym nośniku mogą być w prosty sposób przeniesione na dysk komputera. Podczas spawania orbitalnego użytkownik ma możliwość podzielenia obwodu spawanej rury na sektory i zaprogramowania w każdym z nich innych parametrów.

Proces spawania definiowany jest w funkcji kątowego położenia palnika, a nie w funkcji czasu spawania. Oznacza to, że w przypadku, gdy zachodzi konieczność modyfikacji parametrów procesu, dokonujemy ich zmiany tylko w sektorze, w którym jest to konieczne. Reszta programu pozostaje nie zmieniona. Taki sposób programowania oszczędza czas potrzebny na przygotowanie urządzenia do pracy.

Wszystkie źródła serii SAXX mogą być wyposażone w funkcję sterowania drugim gazem (np. gaz formujący), mogą być aktywowane przez miernik tlenu resztkowego, oraz mogą posiadać moduł WiFi do zdalnej komunikacji i obsługi

spawarka orbitalna

Orbitalne źródło prądu SAXX-200

spawarka orbitalna

Orbitalne źródło prądu SAXX-201

spawarka do spawania orbitalnego

orbitalne źródło prądu SAXX-210

spawarka do orbity

orbitalne źródło prądu SAXX-300

katalog spawania orbitalnego axxair

AXXAIR- ULOTKA OGÓLNA

katalog spawania orbitalnego axxair

AXXAIR KATALOG - RURY CIENKOŚCIENNE

katalog spawania orbitalnego axxair

AXXAIR KATALOG - RURY GRUBOŚCIENNE

Facebook
YouTube
Instagram