Głowice otwarte SATO

Głowice SATO serii E4x przeznaczone są do spawania przy ograniczonym polu dostępu. Umożliwia spawanie doczołowe rur lub innych elementów kształtowych jak np. rura-kolano, rura trójnik itp. z dodatkiem lub bez dodatku drutu. Palnik głowicy jest chłodzony cieczą lub gazem. Ze względu na niewielką masę i zwartą konstrukcję doskonale nadaje się do spawania rur w terenie (na wysokościach, budowach, rusztowaniach itp.). Oczywiście nadaje się do spawania podczas prefabrykacji na hali. 
Głowice mocowane są na zewnętrznej średnicy spawanej rury.

Głowice SATO serii E5x Umożliwiają spawanie doczołowe rur lub innych elementów kształtowych jak np. rura-kolano, rura trójnik itp. z dodatkiem lub bez dodatku drutu, ze szczególnym uwzględnieniem rur grubościennych – o grubości ścianki powyżej 3mm. Palnik głowicy jest chłodzony cieczą. Ze względu na niewielką masę i zwartą konstrukcję doskonale nadaje się do spawania rur w terenie (na wysokościach, budowach, rusztowaniach itp.). Oczywiście nadaje się do spawania podczas prefabrykacji na hali. Głowice mocowane są na zewnętrznej średnicy spawanej rury.

Modele E5x wyposażone są w moduł AVC/OSC. 

System AVC (Arc Voltage Control) w czasie rzeczywistym mierzy napięciu łuku i utrzymuje stałą długość łuku.
System działa z czułością reakcji 100mV. System OSC (oscylacja), prowadzenie palnika z zakosami, umożliwia wydajne spawanie zukosowanych elementów.

Zobacz więcej w Karcie Produktu PDF.

pdf plik

KATALOG - GRUBOŚCIENNE

pdf plik

KATALOG - CIENKOŚCIENNE

pdf plik

AXXAIR- ULOTKA OGÓLNA

Facebook
YouTube
Instagram