Nowa rodzina wiertarek: Model PRO 112T

Zalco wprowadza do oferty cztery super nowoczesne wiertarki elektromagnetyczne

Nowa rodzina wiertarek na podstawach elektromagnetycznych składa się z czterech maszyn.
PRO62, przeznaczona wyłącznie do wiercenia trepanacyjnego – to większa wersja najbardziej popularnej od kilku lat maszyny, tj. PRO36 mini.
Znacznie bardziej rozbudowane funkcje mają trzy kolejne modele – PRO52T, PRO112T, PRO132T.

Więcej informacji na temat wszystkich tych modeli znajdziesz tutaj

MODEL PRO112T

Wiertarka elektromagnetyczna PRO 112T posiada możliwość gwintowania przy użyciu systemu oprawek do gwintowania opracowanych w firmie Promotech. W maszynie zastosowano zaawansowany układ sterowania m.in. z regulacją i stabilizacją obrotów, obsługą funkcji ochronnych maszyny (typu przegrzanie bądź przeciążenie), obsługą funkcji diagnostycznych (m.in. detekcja zużycia szczotek w silniku, uszkodzenia podstawy elektromagnetycznej, „zerwania” podstawy elektromagnetycznej itp.).

Podstawa elektromagnetyczna została zoptymalizowana pod kątem zmniejszenia jej masy. Wzmocniony korpus wiertarki, umożliwia wydłużenie okresu trwałość narzędzi co najmniej kilkunastokrotnie.

Wprowadzony zaawansowany układ sterowania pozwolił zarówno na optymalne i bezpieczne wykorzystanie silników do pracy w obu kierunkach obrotów, jak i na pewną, stabilną obsługę poszczególnych funkcji maszyny.

DANE TECHNICZNE PRO 112T:

MOŻLIWOŚCI MASZYNY:

ZAAWANSOWANY SYSTEM STEROWNIA:

SYSTEM OPRAWEK DO GWINTOWANIA:

Facebook
YouTube
Instagram